Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Realitnú kanceláriu Rich REALITY s.r.o. sa snažím viesť ako profesionálnu, spoľahlivú a serióznu spoločnosť, ktorá sa na trhu nehnuteľností pohybuje už od roku 1994, kedy ju založil môj otec JUDr.Gabriel Stanislavský a následne ma do tejto profesie zasvätil. Dlhoročná stabilita, dobré meno a kvalitné služby v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami – to sú hlavné atribúty ktoré chceme ponúknuť našim klientom. Hlavným krédom našej spoločnosti je byť svojim klientom profesionálnym partnerom pri riešení všetkých druhov realitných transakcií.
Rich REALITY s.r.o. je dlhoročným členom NARKS - Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska a ja mám momentálne tú česť byť členom predseníctva NARKS za región Západ.

S dôverou sa na nás môžete obrátiť, ak hľadáte vhodné nehnuteľnosti na kúpu či prenájom, alebo ak takéto nehnuteľnosti ponúkate.

Zároveň ponúkame aj tieto ďalšie služby:

  • Ohodnocovanie nehnuteľností k dedickým konaniam - určenie trhovej ceny nehnuteľnosti
  • Home staging - pri estetickej úprave vzhľadu interiéru Vašej nehnuteľnosti je našim prvoradým cieľom vyzdvihnúť jej prednosti a získať pre Vás čo najlepšiu cenu pri jej predaji, alebo prenájme.
  • Interierový dizajn.
  • Správa nehnuteľností.
  • Úprava exterieru a záhradnícke práce.
  • Výškové práce.

GARANČNÝ FOND NARKS

Naši klienti majú svoju zálohu v bezpečí:

Cieľom Garančného fondu je:

  • Zvyšovanie profesijnej úrovne členov NARKS a kvality služieb poskytovaných členmi NARKS
  • Dodržiavanie právnych noriem členmi NARKS, profesijnej etiky a morálky
  • Zvyšovanie ochrany a presadzovania práv a právom chránených záujmov klientov členov NARKS.

„Vyriešením sporu už nebude len vylúčenie realitnej kancelárie z NARKS, ktoré spotrebiteľovi v konečnom dôsledku nepomôže, ale reálne uspokojenie jeho finančných pohľadávok voči realitnej kancelárií. Výhodou Garančného fondu NARKS bude pre klientov aj rýchlosť konania a rozhodovania v sporoch,“

Použitie Garančného fondu:

Garančný fond sa bude používať v tých prípadoch, keď orgány NARKS zistia pochybenie v postupe členskej realitnej kancelárie, a tá i napriek výzve na nápravu nebude ochotná rešpektovať toto rozhodnutie. Spor o časť provízie, keď služba realitnej kancelárie nebola dodaná s najvyššou kvalitou, alebo spor o rezervačný poplatok, keď nie vinou klienta neprišlo k podpisu zmlúv, bude môcť prebrať na seba Garančný fond, a klientovi vrátiť jeho finančné prostriedky. Klient môže byť uspokojený z prostriedkov Garančného fondu len do výšky jeho pohľadávky voči členovi NARKS, v jednom spore však maximálne vo výške 5.000 €.

Richard Stanislavský, majiteľ a konateľ - Rich REALITY s.r.o.